Půjčka se zástavou nemovitosti

Půjčka na cokoli, vhodná i pro refinancování jedné nebo konsolidaci více nevýhodných půjček. Dokážeme vyplácet i závazky ve stavu exekuce. S nízkým úrokem od 10 % p.a. Splácet můžete až 30 let. Doložení příjmů nepožadujeme, do registrů nenahlížíme. Žádné poplatky předem neplatíte. Vše vyřídíte na počítači nebo telefonicky. Nebojte se složitého papírování, vše vyřešíme za vás.


Nemovitost může být ve vašem vlastnictví nebo ve vlastnictví třetích osob. Nemovitostí se rozumí byt, rodinný dům, chata, chalupa, komerční prostory nebo pozemek, družstevní podíl.


Vyplňte jednoduchou žádost, co nejdříve se ozve úvěrový specialista.

pokud nevíte přesně, stačí odhad
pokud nevíte přesně, stačí odhad

odesláním formuláře souhlasím se zpracováním údajů pro kontaktování úvěrovým specialistou 

ochrana osobních údajůZachraňte Vaši nemovitost včas! Zpětný leasing nemovitosti.

Podstata zpětného leasingu nemovitostí spočívá v odkoupení vaší nemovitosti investorem, který vás v nemovitosti nechá nadále bydlet. Investor vám následně nemovitost prodá zpět formou leasingu, tedy na splátky za předem dohodnutých podmínek. Vše je ošetřeno smlouvou. Mezi jednoznačnou výhodu zpětného leasingu patří skutečnost, že tímto produktem lze vyřešit více kritických situací, než např. půjčkou se zástavou nemovitosti. Další předností je i to, že zpětný leasing disponuje vyšším LTV, tedy na např. nemovitost o stejné hodnotě lze poskytnout vyšší částku, než při zástavním financování. A za určitých podmínek je navíc změna vlastníka žádoucí (např. jako ochrana před negativními procesy vymáhacích mechanismů a možnost použití hodnoty majetku k bezpečnému úmoru závazků). Zmínit musíme i skutečnost, že peněžní prostředky mohou být tímto způsobem poskytnuty opravdu rychle i to, že je možno leasingovou splátku využít jako nákladovou položku. 

Nevyšla vám banka vstříc s půjčkou, ale přitom vlastníte nemovitost? Jste ve finančních problémech a potřebujete rychle vyplatit dluhy či ochránit nemovitost před věřiteli? Dokážeme najít řešení i v situaci, kdy standardní financování není možné.

  • nenahlížíme do registru
  • právní služby a ocenění nemovitosti ZDARMA
  • dostanete ihned zálohu až 750 000 Kč
  • neplatíte žádné poplatky
  • díky vyjednávání s věřiteli dokážeme snížit vaše dluhy
  • snadněji a rychleji než v bance

pokud máte zájem o zpětný leasing namovitosti, vyplňte jednoduchou žádost ZDE